Když je rychlost nejvyšší prioritou

Letecká doprava je ideální řešení pro zásilky, které musejí být dodány v nejkratším možném termínu. Co se týká rychlosti je to bez pochyby nejrychlejší způsob přepravy zboží na vzdálené distance.

Když je zásilka malá a kriticky potřebná na cílovém místě

Když se počítá každá hodina, náš kurýr od Vás vyzvedne zásilku a vezme ji na palubu dopravního letadla, které nabízí nejrychlejší spojení s cílovým místem.

Když je Vaší prioritou optimalizace nákladů

Místo přepravy zboží nejrychlejším spojem, můžete využit pre-avizaci prvního volného místa a tímto způsobem dodat Vaše zboží pravidelnými spoji. Tohle řešení vyžaduje jisté plánování dopředu, ale ve výsledku přináší snížení nákladu dopravy.

Když je Vaše zboží nadrozměrné nebo nerozdělitelné

V této situaci může být nejlepším řešením charter. Většina charterových letů nemá prakticky hmotnostní nebo velikostní omezení pro hodně velké a často urgentní náklady, které prostě musejí být dodány včas.

Když máte pevné termíny odeslání a dodání

Odeslání zboží prioritním zaručeným servisem Vám zajistí, že Váš náklad dorazí v požadovaném termínu.

Když hledáte kompromis mezi cenou a dobou přepravy

Železniční doprava je dobrý kompromis pro lodní a leteckou dopravu. Díky zavedeným trasám a jízdním řádům se dostává zboží železniční dopravou rychleji než námořní dopravou a dopravní náklady jsou nižší než na leteckou dopravu.

Když potřebujete přepravit zboží mezi Čínou a Evropou

Nabízíme dvě konfigurace železniční dopravy pro konsolidované zboží mezi Čínou a Evropou. Naše řešení jsou optimalizována z ohledu na dnešní potřeby v oblasti rychlého a spolehlivého průběhu dopravy do skandinávských a pobaltských zemí. Vaše kontejnery se vykládají v našem skladu v Polsku. Tím způsobem zajišťujeme nejvyšší prioritu a pečlivé zacházení se zbožím, abychom se vyhnuli poškození nákladu. Navíc máme uznávané místo s možností provádění jednoduchých celních postupů.

Když očekáváte pravidelný servis

Nabízíme každotýdenní výjezdy do Varšavy jak celokontejnerové tak kusové. Používané typy kontejnerů jsou 20'DV, 40'DV i 40'HQ. Vlaky jsou vybaveny zařízeními GPS. Po příjezdu je zboží vyzvednuto nákladním vozidlem z Varšavy a přepraveno na cílové místo v Evropě. Všechny zásilky jsou obsluhovány našimi vlastními oddíly silniční spedice Greencarrier v Polsku. Naše rozvětvená síť spojení zahrnuje celou Evropu a způsobuje, že je přeprava rychlá a spolehlivá. Rovněž máme možnost organizování přepravy přímo z továren a skladů v Číně, a také námořní dopravou z Japonska a Jižní Koreje do Dalian, kde může být zboží naloženo na vlaky jedoucí do Evropy.

Když nejvíc záleží na nákladech na dopravu.

Námořní doprava je výhodná finančně a zároveň bezpečná a nejméně škodlivá pro životní prostředí ze všech druhů dopravy. Ve srovnání s leteckou a silniční dopravou je to rozhodně řešení nejšetrnější k životnímu prostředí.

Když potřebujete námořní přepravu mezi vzdálenými světadíly

Pro splnění Vašich požadavků nabízíme organizaci námořní dopravy z každého místa na světě do konečného cílového místa. Využíváme širokou škálu kontejnerů pro přepravu sypkého nákladu, nákladu vyžadujícího chladírenské podmínky, a také speciálních kontejnerů, splníme veškeré požadavky. Můžete nám svěřit plnou obsluhu – ode dveří ke dveřím – včetně odběru kontejnerů, dopravy do terminálu, vykládky a skladování, jak na krátkou dobu, tak dlouhotrvajícího, a také překládky na vhodná vozidla a dopravu na cílové místo.

Nebo když potřebujete námořní dopravu na kratší vzdálenosti

Zaslání lodní dopravou na kratší vzdálenosti je skvělý způsob omezení emise oxidu uhličitého a optimalizace nákladů. Můžete posílat a odebírat kontejnery v takových směrech jak Portugalsko, Norsko, Švédsko, Finsko, Velká Británie nebo Irsko. Při zásilkách do většiny evropských destinací jsou dostupné kontejnery 45`HCPW, které pojmou 32-33 palety v Euro rozměrech.

Když potřebujete námořní dopravu pro malá množství zboží

V tom případě je pro Vás náš kusový servis LCL ideální řešení. Odesíláme nebo vyzvedáváme Vaše zboží za nižší sazby přepravného díky konsolidaci jednotlivých zásilek do jednoho kontejneru, díky čemuž platíte pouze za obsazený nákladní prostor. V přístavu v cílovém místě následuje rozformování kontejneru a Váš náklad dodáváme na uvedenou adresu. Nabízíme pravidelná spojení do a z většiny zemí.

Když pravidelně kupujete zboží s určité země nebo regionu

Náš bezpečný konsolidační servis je skvělé řešení. Vyzvedáváme jednotlivé zásilky od Vašich dodavatelů a v odbavovacím terminálu je konsolidujeme v prostoru rezervovaném výhradně pro Greencarrier. Nabízíme dostupnost tohoto servisu jak pro přepravy námořní tak železniční a letecké. Podle četnosti Vašich objednávek můžeme přizpůsobit termíny odběrů a dodání Vašim potřebám. Pro všechna tři dopravní odvětví se vyplutí/odlety/odjezdy konají pravidelně v každém týdnu. Nabízíme poradenství v oblasti výběru nejlepšího dopravního řešení.

Víc o nás

Základem našich služeb v JAS Worldwide je udržování nejvyššího standardu kvality, který udržujeme na každém kroku. Ať už potřebujete leteckou spedici, námořní spedici, silniční spedici nebo kteroukoli z našich dalších služeb – naše čtyři desetiletí zkušeností v kombinaci s našimi vynikajícími zaměstnanci a výjimečnými systémy zajištění kvality zajišťují nejvyšší kvalitu spedičních služeb po celém světě. Naši společnost jsme vybudovali na základě spokojenosti zákazníků a můžete si být jisti, že váš produkt je v nejlepších rukou.

Posláním JAS je zaměřit se na inovace a udržet závazek dodávat produkt bezpečně a včas. Tato mise prochází rozsáhlou globální sítí 38 dceřiných společností, stovek oficiálních zástupců a více než 5 800 zaměstnanců ve více než 90 zemích. Závazek JAS k inovacím v oblasti lodní dopravy, 3PL a spedice nás řadí do jedinečné třídy vybraných společností, které se zaměřují na specializované projekty i iniciativy nákladní dopravy

Růst JAS Worldwide je připisován důslednému poskytování výjimečných služeb a konkurenceschopných cen našim zákazníkům. Výjimečná služba pochází od lidí v globální organizaci JAS, lidí, do kterých JAS investoval a kteří s JAS vyrostli. Naším cílem je budovat udržitelnou hodnotu pro naše zákazníky a akcionáře opakovaným a transparentním dodáváním zákaznických produktů bezpečně a včas.


Pokud Vám jsou naše hodnoty blízké, neváhejte a přidejte se k nám.

Kontaktujte nás zasláním žádosti na adresu: rekrutacja@greencarrier.com

Hledáte nejlepší řešení pro Vaše logistické požadavky?

KONTAKTUJTE MÍSTNÍHO OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE GREENCARRIER

Greencarrier Freight Services

Prověřte rovněž naše služby silniční dopravy a skladování

Napište nám

Rádi Vám pomůžeme najít nejlepší řešení pro Vaše logistické požadavky.

© 2023
JAS Worldwide