Když je flexibilita nejvyšší prioritou

Silniční doprava je jediný dopravní druh, který se může dostat téměř do všech destinací, neobsluhovaných ostatními dopravními odvětvími a dodat zboží až ke dveřím odběratele. Je to velmi flexibilní druh dopravy, ideální pro kratší vzdálenosti.

Když potřebujete poslat velké množství zboží na krátké vzdálenosti

Nabízíme flexibilní nákladní dopravní servis/ FTL na území celé Evropy. V případě silniční dopravy jsou dochvilnost a bezpečnost klíčovými faktory, které zajišťují opravdu spolehlivý servis. Mnoho našich nákladních vozidel je vybaveno systémy satelitní navigace a sledování, které nám umožňují zjišťovat online jejich polohu. Znamená to, že vždy víte přesně, kde se nachází náklad. Na základě mezinárodních standardů nabízíme plné pojištění cargo nákladu během celého procesu dopravy.

Když potřebujete poslat velké množství zboží na krátké vzdálenosti

Bude ideálním řešením naše služba LTL / přeprava kusového zboží. Zasíláme a vyzvedáváme Vaše zboží za nižší sazby, díky tomu že spojujeme jednotlivé zásilky na stejné trase. Následně rozdělíme Vaši konsolidovanou zásilku a dodáme ji na Vámi určenou adresu. Využijte náš portál e-carrier pro zjištění, kdy se vyplatí využít dopravu LTL, a kdy bude ekonomicky víc výhodná doprava FTL (kompletní náklad).

Když máte velký a lehký náklad k přepravě

Pokud je Váš náklad něco mezi kompletním a kusovým nákladem, je pro Vás naše řešení přepravy částečných nákladů ideální možností. Ukazatelem je, jak je náklad velký, jaká je jeho hmotnost, jak rychle musí být dodán, a jaký je to typ zboží k přepravě. Pokud je volné místo na některém z našich návěsů a máme možnost přepravy takového nákladu, rádi nabídneme přepravu částečným servisem. Náš servis PTL zajišťuje rychlou přepravu a méně činností spojených s překládkou, vzhledem ke skutečnosti, že u toho servisu není nutný svoz zboží do distribučního terminálu na trase k místu určení. Je to také velice finančně efektivní řešení, bez dalších poplatků. Nabízíme možnost každodenních nakládek částečných přeprav, se značnou flexibilitou a dodávkami po celé Evropě.

Když hledáte intermodální řešení

Můžeme nabídnout rychlá a komplexní intermodální řešení, použití mnoha druhů dopravních prostředků bez přemísťování nákladu během změny dopravního prostředku, čímž šetříme Vaše peníze a čas. Díky naší široké dopravní síti můžeme vytvořit ideální spojení s využitím nákladních aut, vlaků a lodí pro zajištění nejrozumnějšího a finančně efektivního intermodálního řešení na základě Vašich požadavků.

Když potřebujete přepravit Váš náklad rychle

V tom případě můžete zvolit náš expresní server jak pro kompletní tak částečný náklad. Zajišťujeme rychlý a flexibilní dopravní servis, aby se zrychlila dostupnost Vašeho zboží.

Nejdůležitější výhody

silniční dopravy

1 Doprava ode dveří ke dveřím

Klíčovou výhodou silniční dopravy je skutečnost, že lze přepravovat zboží ode dveří ke dveřím, od výrobce k distributorovi, nebo přepravovat zboží mezi regiony. Silniční doprava umožňuje dostat se i do těch nejnedostupnějších oblastí. Díky obrovské přístupnosti může tento dopravní prostředek sloužit i jako doplnění železniční, námořní a letecké dopravy.

2 Vysoká flexibilita

Silniční doprava zajišťuje obrovskou flexibilitu. Trasy a termíny mohou být snadno přizpůsobeny Vašim individuálním potřebám. Přes to, že silniční doprava je náchylná povětrnostním vlivům a intenzitě silničního provozu, je to pořád jediný druh dopravy, který umožňuje kontrolu průběhu realizace a spravování trasy pro volbu alternativního řešení, pro omezení případných opoždění.

3 Ideální na krátké vzdálenosti

Silniční doprava je finančně velice výhodná a rychlá v přepravě zboží. Produkty mohou být přepravovány přímo na místo určení, riziko opoždění v řetězci dodávek je minimalizováno, a nutnost opětovné nakládky zboží je eliminována.

Víc o nás

Základem našich služeb v JAS Worldwide je udržování nejvyššího standardu kvality, který udržujeme na každém kroku. Ať už potřebujete leteckou spedici, námořní spedici, silniční spedici nebo kteroukoli z našich dalších služeb – naše čtyři desetiletí zkušeností v kombinaci s našimi vynikajícími zaměstnanci a výjimečnými systémy zajištění kvality zajišťují nejvyšší kvalitu spedičních služeb po celém světě. Naši společnost jsme vybudovali na základě spokojenosti zákazníků a můžete si být jisti, že váš produkt je v nejlepších rukou.

Posláním JAS je zaměřit se na inovace a udržet závazek dodávat produkt bezpečně a včas. Tato mise prochází rozsáhlou globální sítí 38 dceřiných společností, stovek oficiálních zástupců a více než 5 800 zaměstnanců ve více než 90 zemích. Závazek JAS k inovacím v oblasti lodní dopravy, 3PL a spedice nás řadí do jedinečné třídy vybraných společností, které se zaměřují na specializované projekty i iniciativy nákladní dopravy.

Růst JAS Worldwide je připisován důslednému poskytování výjimečných služeb a konkurenceschopných cen našim zákazníkům. Výjimečná služba pochází od lidí v globální organizaci JAS, lidí, do kterých JAS investoval a kteří s JAS vyrostli. Naším cílem je budovat udržitelnou hodnotu pro naše zákazníky a akcionáře opakovaným a transparentním dodáváním zákaznických produktů bezpečně a včas.


Pokud Vám jsou naše hodnoty blízké, neváhejte a přidejte se k nám.

Kontaktujte nás zasláním žádosti na adresu: rekrutacja@greencarrier.com

Hledáte nejlepší řešení pro Vaše logistické požadavky?

KONTAKTUJTE MÍSTNÍHO OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE GREENCARRIER

Greencarrier Freight Services

Prověřte rovněž naše služby námořní, letecké a železniční dopravy a skladování

Napište nám

Rádi Vám pomůžeme najít nejlepší řešení pro Vaše potřeby.

© 2023
JAS Worldwide